Perły Biznesu - rozpoczynamy nasz plebiscyt

  • 25.05.2021, 06:06
  • red.
Perły Biznesu - rozpoczynamy nasz plebiscyt Laureaci ubiegłorocznej edycji.
Luzowanie obostrzeń i przemijająca trzecia fala pandemii koronawirusa sprawiają, że powraca plebiscyt Perły Biznesu! Po raz kolejny wyróżniającym się firmom, ich właścicielom i menadżerom oraz samorządom przyznane zostaną honorowe tytuły i wręczone nagrody. Laureaci uhonorowani zostaną podczas wielkiej gali Pereł Biznesu!

Wyróżnienie przedsiębiorstw i przedsiębiorców, wnoszących znaczący wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy Zamojszczyzny, budujących pozytywny wizerunek naszego regionu w kraju i zagranicą to inicjatywa redakcji "Kroniki Tygodnia".

– Wcześniejsze edycje naszego plebiscytu pokazały, jak wiele jest firm i jak wielu jest przedsiębiorców zasługujących na docenienie. Teraz, gdy rząd luzuje obostrzenia, możemy wrócić do Pereł Biznesu bez obawy o zdrowie i życie uczestników plebiscytu. Na łamach "Kroniki Tygodnia" zaprezentujemy kandydatów w kategoriach: Mikroprzedsiębiorstwo, Małe Przedsiębiorstwo, Średnie Przedsiębiorstwo, Duże Przedsiębiorstwo, Debiut Roku, Produkt Roku, Dobroczyńca Roku, Kobieta Sukcesu, Pracodawca Roku, Ambasador Biznesu i Inwestycja Samorządowa – mówi Piotr Pyrkosz, p.o. redaktora naczelnego "Kroniki Tygodnia".

Przyznany zostanie również honorowy tytuł Ambasadora Biznesu. W ten sposób uhonorowane będą osoby, pochodzące z naszego regionu, które z racji zajmowanych stanowisk w czołowych instytucjach i agendach państwowych oraz korporacjach krajowych i zagranicznych lobbowały na rzecz rozwoju regionu. Ambasadorem może zostać również firma, która rozsławiła Zamojszczyznę dzięki swojej działalności.

Zgłoś się już dziś!

Zapraszamy Państwa do zgłaszania kandydatów. Zgłoszenia można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 665 751 702 lub  669 494 080, bądź listownie, pisząc na adres: Kronika Tygodnia, 22-400 Zamość ul. Żeromskiego 3, a także mejlowo: [email protected] lub [email protected] i za pośrednictwem Facebooka.

W I etapie naszego plebiscytu odbędzie się prezentacja kandydatów i głosowanie esemesowe i na kuponach z naszego tygodnika. Kandydaci, którzy otrzymają najwięcej głosów w każdej z kategorii, zostaną nominowani do tytułu Perły Biznesu. W II etapie nominowani zostaną poddani ocenie kapituły, która wybierze laureatów.

 

Wielka gala na finał

Całość zakończy wielka gala Pereł Biznesu. – Wierzymy, że powracająca normalność pozwoli na organizację gali w wymiarze nie mniejszym, niż te wcześniejsze, które podsumowywały poprzednie edycje naszego plebiscytu. Naszym celem jest integracja środowiska biznesowego, które ma gigantyczny wpływ na rozwój regionu. Chcemy doceniać ludzi, stworzone przez nich produkty i firmy. Dostrzeżenie osiągnięć i uznanie dla ludzkiej pracy to cel jaki przyświeca Perłom Biznesu – dodaje na koniec Piotr Pyrkosz.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe