Piłka nożna: Młodziczki Suchowiczteam po ogólnopolskim debiucie

  • 24.05.2021, 10:00
  • red.
Piłka nożna: Młodziczki Suchowiczteam po ogólnopolskim debiucie Fot. UKP Suchowiczteam
To był pierwszy start tej drużyny w imprezie rangi ogólnopolskiej. Młodziczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska dały z siebie wszystko w Klubowych Mistrzostwach Polski U-13.

Po awansie do imprezy piłkarki z Wólki Panieńskiej, trenowane przez Tomasza Poździka najpierw rozegrały etap strefowy w Krakowie. Doznały wówczas trzech porażek: 0:4 z Resovią Rzeszów, 0:2 z KSP Kielce i 0:3 z FSA Kraków. W półfinałach B w Rzeszowie pokonały po remisie Górnik Łęczna i ponownie uległy Resovii 0:1.

Ostatecznie zamojski zespół został sklasyfikowany na miejscach 17-24 w podsumowaniu Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej U-13.

Zawodniczki z Wólki Panieńskiej w debiucie na poziomie ogólnopolskim wystąpiły w składzie: Karolina Żebura, Martyna Nowosad, Wiktoria Poździk, Gabriela Bubiłek, Maja Koza, Alicja Krępińska, Oliwia Bzówka, Zuzanna Bednarska, Rozalia Bergiel, Marlena Sołtys, Patrycja Orchowska, Anna Wołoch, Natalia Tymura, Dominika Kasprzycka, Aleksandra Momot, Ada Kliszcz, Katarzyna Suchowicz - instruktor.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe