Biłgoraj: Wraca bezpośrednia obsługa interesantów

  • 23.05.2021, 05:18
  • ak
Biłgoraj: Wraca bezpośrednia obsługa interesantów Fot. UM Biłgoraj
Sytuacja epidemiczna w naszym regionie i całym kraju jest już na tyle dobra, że władze Biłgoraja podjęły decyzję o powrocie do bezpośredniej obsługi interesantów w magistracie.

Urząd Miasta otworzy się dla petentów w poniedziałek, 24 maja. Interesanci przyjmowani będą na parterze budynku. Wszyscy wchodzący do środka muszą pamiętać o obowiązku zasłaniania ust i nosa, a także dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

"Zachęcamy do załatwiania spraw telefonicznie lub przez profil zaufany. Osoby, które go nie mają, mogą go potwierdzić za pośrednictwem bankowości elektronicznej, bez konieczności wizyty w urzędzie. Ta metoda pozwala wszcząć każdą sprawę, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami" – napisał w komunikacie burmistrz Janusz Rosłan.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe