Zamość: Podaruj książki bibliotece

  • 21.05.2021, 08:30
  • ak
Zamość: Podaruj książki bibliotece Fot. pixabay.com
Książnica Zamojska chce stworzyć obcojęzyczny księgozbiór, a później przekazać go Akademii Zamojskiej, gdy dojdzie do jej utworzenia. Publikacje już można przynosić do biblioteki na ul. Kamiennej 20.

To powinny być publikacje w miarę nowe, wydane w latach 2018-2021, najwyżej 5-letnie. Książnica Zamojska chętnie przyjmie książki w języku angielskim, niemieckim, włoskim, francuskim, rosyjskim, białoruskim czy ukraińskim, ale też inne. 

Wcześniej można zatelefonować do biblioteki na nr: 84 627 11 54. Tam też udzielone zostaną dodatkowe informacje.

W ogłoszeniu napisano, że docelowo cały ten obcojęzyczny księgozbiór będzie włączony do biblioteki Akademii Zamojskiej. O jej reaktywacji na bazie Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica pisaliśmy w ostatnim wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szukanie frajera
Szukanie frajera 22.05.2021, 00:43
Hahahaha, nie ma nic za darmo...

Pozostałe