Łabunie: Wakacyjne warsztaty ze Stforkami

  • 20.05.2021, 08:00
  • ak
Łabunie: Wakacyjne warsztaty ze Stforkami Fot. pixabay.com
Ciekawa propozycja na początek wakacji dla młodzieży z całej gminy Łabunie. Na początku wakacji są planowane warsztaty twórcze, które poprowadzą członkowie zamojskiej grupy graffiti STFORKY.

Uczestnicy poznają technikę i tajniki tworzenia graffiti, będą też ciekawostki  i wspólne szkicowanie projektu. Na finał powstanie mural. Zainteresowani już powinni się zgłaszać (termin mija 15 czerwca), wysyłając wiadomości na adres: [email protected] W zgłoszeniu ma się znaleźć imię i nazwisko uczestnika i nr tel. do rodzica.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łabuniak
Łabuniak 20.05.2021, 22:18
Świetny pomysł dla dzieciaków. Ktoś pomyślał o fajnej imprezie dla młodzieży. Miejmy nadzieję, że 4 czy tam która już fala kowida nie nadejdzie tak szybko i młodzież będzie mogła odetchnąć w wakacje od tych dziwnych i niejasnych obostrzeń.

Pozostałe