Czternaście kartek i „swojak” (TYLKO W GAZECIE)

• 20.05.2021, 07:00
  • MaSzt
Czternaście kartek i „swojak” (TYLKO W GAZECIE) Paweł Żołdak musiał karnie opuścić boisko w 69 minucie. Od tego momentu Sokół grał w dziesięciu.
Sokół Zwierzyniec dał sobie wydrzeć zwycięstwo w meczu z Granicą Lubycza Królewska po samobójczej bramce Patryka Świdzińskiego w piątej minucie czasu doliczonego do drugiej połowy.

Czternaście kartek, w tym jedna czerwona, karny i gol samobójczy w piątej minucie „po czasie” – w sobotę, na stadionie w Zwierzyńcu, w meczu miejscowego Sokoła z Granicą emocji nie brakowało. Mecz zakończył się remisem 2:2 (0:1). A w samej końcówce wydawało się, że ze zwycięstwa cieszyć się będą gospodarze zawodów. Najlepszy w okręgu zamojskim sędzia Piotr Burak przedłużył spotkanie o pięć minut. I właśnie w tej piątej minucie na strzał zdecydował się Daniel Sak. Sytuację chciał ratować Patryk Świdziński, ale uczynił to tak niefortunnie, że skierował piłkę do własnej bramki.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.