Gm. Susiec: Wreszcie w nowym domu (TYLKO W GAZECIE)

  • 20.05.2021, 06:09
  • wd
Gm. Susiec: Wreszcie w nowym domu (TYLKO W GAZECIE)
7 maja mieszkańcy mieszkania chronionego w Suścu przeprowadzili się do nowego budynku w Ciotuszy Starej. To był dla nich dzień pełen emocji, od obaw i niedowierzania po radość i wdzięczność.

Adaptacja i przebudowa budynku po szkole podstawowej w Ciotuszy Starej na mieszkania chronione została zakończona w kwietniu. Kilka ostatnich tygodni upłynęło już tylko na porządkowaniu, ustawianiu mebli i „dopieszczaniu” terenu wokół budynku.

Przeprowadzkę kilkunastu starszych osób, które do tej pory mieszkały w ciasnym drewnianym budynku, zorganizowano 7 maja. Nie widzieli oni wcześniej swojego nowego mieszkania. Byli w szoku, gdy ich oczom ukazał się elegancki, ogromny budynek.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe