Tomaszów Lubelski: Diamentowy Adrian

  • 21.05.2021, 06:06
  • wd
Tomaszów Lubelski: Diamentowy Adrian
To jeden z najzdolniejszych uczniów tomaszowskiego "Bartosza". Naukę w liceum zakończył z najwyższą średnią końcową – 5,53, był stypendystą Prezesa Rady Ministrów. Zdobył też diamentowy indeks AGH.

Adrian Madeja, uczeń klasy 3a I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim, został laureatem ostatniego, III etapu Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki.

A że nagrodą dla laureatów w tym konkursie był indeks Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, Artur może teraz wybrać dowolny kierunek spośród wszystkich proponowanych w ofercie rekrutacyjnej tej uczelni.

Nauczycielami oraz przewodnikami Adriana byli: Wiesław Wawryszczuk w klasie I i II oraz Mariusz Kobiałka w klasie III.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Niezapominajka
Niezapominajka 25.05.2021, 19:18
Gratulacje!

Pozostałe