Szczebrzeszyn: Woda znów za darmo! (TYLKO W GAZECIE)

  • 19.05.2021, 06:00
  • wd
Szczebrzeszyn: Woda znów za darmo! (TYLKO W GAZECIE) Fot. Wioletta Dudek W ubiegłym tygodniu zamontowano pompę do ręcznego czerpania wody ze studni głębinowej.
Ze studni przy ul. Zwierzynieckiej w Szczebrzeszynie znowu można czerpać wodę za darmo. Studnia znajduje się na gminnej działce, w pobliżu baru Bażant, po sąsiedzku z działką, na której stoi wodomat.

– Walczyłem o tę studnię 2 lata. Zaraz po tym, jak właściciel działki, na której było popularne źródełko, zamontował wodomat, interweniowałem u radnych miejskich, u burmistrza. W końcu, gdy zrobiło się o tym głośno, zdecydowano, że gmina wybije na swojej działce studnię i tam woda znowu będzie dla wszystkich darmowa – mówi Rafał Kowalik, mieszkaniec Szczebrzeszyna, były radny.

Przekonuje, że dopytywał o postęp prac przy budowie studni w gminie wielokrotnie. Jego zdaniem zbyt długo to trwa. 

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe