Jest praca dla ratowników. WOPR szuka ludzi

  • 17.05.2021, 07:10
  • ak
Jest praca dla ratowników. WOPR szuka ludzi Fot. pixabay.com
Zamojski WOPR kompletuje kadrę ratowników na sezon letni. Potrzeba rąk do pracy na kąpieliskach i pływalni.

Z opublikowanej w internecie oferty wynika, że ratownicy będą potrzebni nad zalewami w Zamościu, Biłgoraju, Krasnobrodzie i Majdanie Sopockim, także na kąpielisku Moczydło w Nieliszu oraz krytych pływalniach w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim. 

CZYTAJ TAKŻE: WYSOKIE STAWKI ZA PRACĘ SEZONOWĄ

Praca zacznie się pod koniec czerwca lub na początku lipca i potrwa do końca wakacji. WOPR obiecuje, że osobom zamiejscowym będzie w stanie zapewnić zakwaterowanie. 

Zgłoszenia należy kierować na e-mail: [email protected], tel.84-6391457, 504 910 919, 505 813 888 lub osobiście w biurze Rej. WOPR w Zamościu

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe