Zamość: 6-letnia Ania musi pokonać glejaka. Potrzebuje wsparcia

  • 14.05.2021, 11:00
  • ak
Zamość: 6-letnia Ania musi pokonać glejaka. Potrzebuje wsparcia Fot. zrzutka.pl
Ania ma 6 lat. Dotychczas wesołą i aktywną dziewczynką, m.in. trenowała karate. Toczyła walki z rywalami na macie. Często wygrywała. Teraz ma do pokonania znacznie poważniejszego przeciwnika. U małej dziewczynki wykryto glejaka mózgu.

"Życie potrafi nieźle zaskoczyć... Nagle plany rozsypują się jak zamki z piasku, a mała stabilizacja zamienia się w chaos" – napisali Agata i Andrzej Pogudzowie na specjalnym profilu facebookowym poświęconym chorobie ich córeczki (Ania znokautuje glejaka).

Guz, który wykryto u Ani jest niestety nieoperacyjny. Dziewczynka jest pod opieką lekarzy, ale wciąż trwa poszukiwanie metod leczenia, które dałyby efekty i nadzieję do powrót do zdrowia. Potrzeba na to pieniędzy, dlatego przyjaciele rodziny uruchomili internetową zbiórkę na portalu zrzutka.pl (Pomóżmy Ani w walce z glejakiem). 

Ale dziewczynka i jej rodzice się nie poddają. Wierzą, że wygrają walkę z nowotworem. Każdy z nas może ich wspomóc, przekazując na leczenie Ani choćby drobną kwotę.

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ania
Ania 14.05.2021, 22:30
Biedna dziewczynka. Pomóżmy. Małe szanse skoro guz nieoperacyjny, ale coda istnieją. Więcej wiary i nie poddawać się.

Pozostałe