Kosmiczna obrona

  • 14.05.2021, 07:06
  • MaSzt
Kosmiczna obrona Jacek Podolak, Michał Mielniczek i Kamil Przybysławski – józefowski tercet w Gromie Różaniec.
W defensywie Gromu Różaniec występuje trzech wychowanków Cosmosu Józefów. Klub ten ma ochotę pozyskać do kompletu czwartego piłkarza z Józefowa, ale na razie musi zadowolić się pomocą jego dwóch sióstr – Agnieszka wykonuje dla klubu fotografie, Weronika sprawuje opiekę medyczną.

Pierwsze piłkarskie umiejętności Michał MielniczekJacek Podolak i Kamil Przybysławski nabyli w Cosmosie Józefów. Wszyscy trzej reprezentują dziś Grom Różaniec. Mielniczek i Podolak wywalczyli z Gromem promocję do IV ligi, Przybysławski dołączył po awansie.

– Działający w Cosmosie Dariusz Pęk wysłał mi kiedyś SMS, w którym napisał, że ten klub ma swoją cząstkę w naszym awansie do IV ligi. Przyznaję mu rację. Wymieniona trójka piłkarzy nadal utożsamia się z Cosmosem. Kibicują tej drużynie, interesują się nią, wypowiadają się o swoim macierzystym klubie tylko w samych superlatywach – mówi Bogdan Antolak, szkoleniowiec Gromu.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe