Zamość: Drzewa trzeba wyciąć (TYLKO W GAZECIE)

  • 12.05.2021, 05:44
  • lew
Zamość: Drzewa trzeba wyciąć (TYLKO W GAZECIE) Drogowcy zapewniają, że wycinane są tylko drzewa chore, zagrażające bezpieczeństwu i kolidujące z prowadzonymi inwestycjami.
W związku z przebudową zamojskich ulic zaplanowano wycinkę drzew. Nie wszystkim się to podoba. – Wycinamy drzewa chore, zagrażające bezpieczeństwu i kolidujące z prowadzonymi inwestycjami – mówią drogowcy.

Ruszyła przebudowa ul. Piłsudskiego. W trakcie opracowania dokumentacji projektowej zespół projektowy stwierdził, że należy usunąć część drzew z pasa drogowego, bo będą kolidowały z zaplanowanymi ścieżkami pieszo-rowerowymi. Na podstawie tej dokumentacji miasto złożyło wniosek o usunięcie drzewostanu z pasa drogowego. Część drzew już wycięto.

W kolejce jest os. św. Piątka (chodzi m. in. o ul. św. Piątka, Sienkiewicza i Żdanowską).

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe