Blood Challenge - pojedynek na krew

  • 16.05.2021, 06:06
  • wd
Blood Challenge - pojedynek na krew Fot. pixabay.com
Poleje się krew strażaków. Ale wszystko będzie pod kontrolą. Komenda PSP w Zamościu zachęca do udziału w akcji „Blood Challenge”.

Wyzwania są ostatnimi czasy bardzo modne i świetnie się sprawdzają. Tym razem pora na „Blood Challenge”. To będzie akcja poboru krwi, w której udział wezmą strażacy z powiatu zamojskiego, ale mogą się do niej przyłączyć również strażacy z innych powiatów. Jednostka, która odda najwięcej krwi, otrzyma nagrody rzeczowe, ale nie one są tu najważniejsze, tylko to, by szpitale miały zapasy krwi. Challenge potrwa do 30 maja. Akcja rozpocznie się 16 maja. Krew będzie można oddać w godz. 8-14 w świetlicy Komendy Miejskiej PSP w Zamościu. W kolejnych dniach w zamojskim oddziale RCKiK.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe