Pohandlują w Zwierzyńcu (TYLKO W GAZECIE)

  • 13.05.2021, 06:06
  • wd
Pohandlują w Zwierzyńcu (TYLKO W GAZECIE)
Mimo pandemii, zainteresowanie miejscami handlowymi na deptaku przy ul. Wachniewskiej i w Parku Środowiskowym w Zwierzyńcu było wyjątkowo duże, a oferty najemców rekordowo wysokie. Miasto podpisało już umowy dzierżawy. Teraz liczy, że handlujących nie zawiodą turyści.

Ceny wywoławcze były takie jak rok temu, a zarówno oferowane kwoty, jak i zainteresowanie oferentów wyższe niż w latach poprzednich – mówi Edyta Wolanin, sekretarz UM. I zauważa, że większość oferentów to osoby, które wystawiały swoje stoiska w latach poprzednich, można więc przypuszczać, że mieli za sobą udany sezon i na taki liczą też w tym roku.

W domkach handlowych przy deptaku swoje produkty będą oferować sprzedawcy: Pachnące Roztocze Katarzyna Zybała (naturalne, ręcznie robione mydła, świece z wosku pszczelego, ceramika), Kamyk Sylwester Pękalski (ręcznie wyrabiane pamiątki i biżuteria z kamieni naturalnych), Rolniczy Handel Detaliczny dr Janusz Fedirko (wyroby z własnego gospodarstwa rolnego).

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe