Puchar Polski w kolarstwie szosowym. Będą utrudnienia

  • 07.05.2021, 05:38
  • Źródło: KMP Zamość
Puchar Polski w kolarstwie szosowym. Będą utrudnienia Fot. pixabay.com
Na terenie powiatu zamojskiego odbędzie się Puchar Polski w kolarstwie szosowym. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać mają policjanci. Apelują o ostrożność i zwracanie uwagi na polecenia wydawane przez służby odpowiedzialne za zabezpieczenie tras wyścigu.

Dzisiaj (piątek, 7 maja) rozpocznie się organizowany przez Klub Sportowy „Agros” Zamość dwudniowy wyścig o Puchar Polski w kolarstwie szosowym. Chęć uczestnictwa w kolarskich zmaganiach wyraziło blisko 140 osób.

Pierwszego dnia wyścigu, czyli 7 maja w godzinach 12-18 odbędzie się jazda indywidualna na czas. Zawodnicy będą poruszali się odcinkiem drogi powiatowej Krasnobród – Zielone – Krasnobród. Start i meta etapu zaplanowana została w Krasnobrodzie na ulicy Tomaszowskiej. Na czas wyścigu droga biegnąca z Krasnobrodu w kierunku Tomaszowa Lubelskiego będzie zamknięta.

Drugiego dnia kolarskich zmagań, w sobotę 8 maja w godzinach 10.30-16 organizatorzy zaplanowali wyścig ze startu wspólnego. Peletony przejadą trasą: Krasnobród – Majdan Wielki – Hutków – Suchowola – Feliksówka – Majdan Ruszowski – Łabunie – Ruszów – Ruszów Kolonia – Zalesie – Rachodoszcze – Suchowola – Krasnobród. Kolarze rozpoczną i zakończą wyścig w Krasnobrodzie (Aleje Najświętszej Marii Panny). Drogi w wyżej wymienionych miejscowościach gmin: Krasnobród, Adamów i Łabunie na czas przejazdu peletonów będą zamknięte.

Na trasach przejazdu kolarzy wystąpią okresowe utrudnienia w ruchu.

Źródło: KMP Zamość

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe