Zamość: Studenci zbierają dary dla małych pacjentów

  • 07.05.2021, 08:30
  • ak
Zamość: Studenci zbierają dary dla małych pacjentów
Akcja już ruszyła, potrwa do 14 maja Samorząd Studencki Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu zachęca do przekazywania darów dla oddziału pediatrycznego szpitala w Biłgoraju.

Co może się przydać? Mnóstwo najróżniejszych rzeczy, zaczynając od zabawek i książeczek dla dzieci, gier planszowych czy puzzli, poprzez foteliki do karmienia małych pacjentów czy fotel dla mam karmiących niemowlęta. Ale przydałby się również telewizor, czy odtwarzacz DVD do wyświetlania bajek maluszkom. Organizatorzy zbiórki liczą na pomoc osób indywidualnych, ale również przedsiębiorców.

Dary należy dostarczać do budynku Instytutu Humanistyczno-Medycznego UPZ przy ul. Hrubieszowskiej 24 w Zamościu. W razie pytań i problemów z dojazdem studenci proszą o kontakt pod nr 665 188 008.

Skąd ten pomysł? O tym napiszemy więcej w najbliższym, papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe