Literacka wycieczka przez Zamość

  • 09.05.2021, 07:00
  • ak
Literacka wycieczka przez Zamość
Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego świętuje swoje 100-lecie. Jednym z elementów obchodów jest planowany na środę (12 maja) literacki spacer po Zamościu.

Wycieczka, podczas której przewodnikiem będzie Krzysztof Hałon ma się rozpocząć o godz. 16 przy Pomniku Dzieci Zamojszczyzny na ul. Akademickiej. Stąd jej uczestnicy powędrują ulicami i zakamarkami Starego Miasta w Zamościu, a tematem przewodnim spaceru będzie życie i twórczość literackich patronów 2021 roku: Cypriana Kamila Norwida, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Tadeusza Różewicza, Stanisława Lema.

Udział jest bezpłatny. Nie obowiązują żadne zapisy. Należy jednak pamiętać, że udział w wydarzeniu wiąże się z przestrzeganiem zasad reżimu sanitarnego.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe