Zamiast smartfona malinowa herbatka

  • 06.05.2021, 10:00
  • ak
Zamiast smartfona malinowa herbatka Fot. pixabay.com
Książka to jest smartfon. Malinowa herbatka też telefonu komórkowego nie przypomina. A jednak pewien sprzedawca ciągle się "mylił". Mieszkanka Zamościa straciła cierpliwość i o oszuście działającym w sieci zawiadomiła policję.

23-letnia zamościanka wybrała dla siebie naprawdę nowoczesny sprzęt. Zapłaciła za nowy telefon 3,4 tys. zł. Paczka ze smartfonem miała trafić do jednego z paczkomatów. Młoda kobieta odebrała przesyłkę, ale nie zdążyła jeszcze otworzyć pudełka, gdy sprzedający poinformował, że w środku nie ma telefonu. Handlarz zapewniał, że pomylił się i wysłał książkę. Obiecał naprawić swój błąd. Mieszkanka Zamościa miała mu odesłać książkę po otrzymaniu telefonu. Kolejna paczka dotarła wkrótce, ale w środku znów nie było tego, co powinno. Zamiast aparatu, 23-latka dostała... paczkę malinowej herbaty.

Zdenerwowana zadzwoniła do sprzedawcy i chciała zrezygnować z zakupu. Usłyszała, że otrzyma zwrot pieniędzy, ale się ich nie doczekała, a oszust przestał odbierać telefon. Wtedy zamościanka poszła na policję.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe