Zamość: Patriotyczny turniej szachowy w MDK

  • 05.05.2021, 12:44
  • ak
Zamość: Patriotyczny turniej szachowy w MDK Fot. MDK Zamość
Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego zorganizował turniej szachowy z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wzięli w nim udział uczniowie kilku szkół z miasta i okolic.

W grupie najmłodszych (klasy I-III) wygrał Marcel Wądołkowski (Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach), przed Kornelią Bieńkowską i Adamem Pogudzem (Zespół Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu).

W kategorii uczniów klas IV-VI triumfował Bartosz Ożóg (Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu), a kolejne miejsca zajęli Milena Kawka i Miłosz Wawrykiewicz (oboje ze Społeczniaka).

W najstarszej kategorii najlepszy był Maciej Krzyżak (Smart School w Zamościu). Drugie miejsce zajął Igor Osmoliński ze szkoły w Kalinowicach, a trzecie Jan Radzik ze Smart School.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe