Wyczekiwanie końca sezonu

  • 06.05.2021, 08:18
  • MaSzt
Wyczekiwanie końca sezonu Hetman Zamość w meczu z Podlasiem Biała Podlaska pierwszy wyszedł na prowadzenie, jednak z trzech punktów cieszyli się goście.
Hetman Zamość przegrał dwa kolejne mecze i nawet jeśli do końca sezonu odniesie komplet dziewięciu zwycięstw – w co nikt nie wierzy – to i tak zostanie zdegradowany do IV ligi. W klubie trwa już tylko wyczekiwanie końca sezonu, który okazał się jednym z najgorszych w blisko 100-letniej historii zamojskiego piłkarstwa.

Niewiele ponad pół godziny Hetman dawał w środę, 28 kwietnia swoim sympatykom nadzieję na odniesienie pierwszego w tej rundzie i drugiego w całych rozgrywkach zwycięstwa. Prowadzenie w meczu z Podlasiem Biała Podlaska zapewnił zamojskiej drużynie w 24 minucie Przemysław Chyrchała. Potem jednak piłkę do bramki posyłali już tylko goście. Kolejno uczynili to Mateusz Golba (w 32 minucie), Paweł Zabielski (39), Maciej Wojczuk (60) i Mariusz Chmielewski (90). Ten ostatni gol został strzelony z rzutu karnego. Przyjezdni wykonywali w tym meczu jeszcze jedną „jedenastkę”. W 73 minucie piłkę „z wapna” wysoko nad poprzeczką zamojskiej bramki posłał Kamil Kocoł. To właśnie on był minutę wcześniej faulowany na polu karnym przez Mikołaja Grzędę. Za to przewinienie środkowy obrońca ukarany został drugą żółtą kartką, więc Hetman musiał sobie od tego momentu radzić w składzie liczącym dziesięciu piłkarzy.

Więcej szczegółów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamościak
Zamościak 09.05.2021, 10:16
hahaha. Połączyć historię 100 lecia zamojskiego futbolu z klubikiem mającym 5 lat to "miszczostwo" dziennikarstwa. Śmieszna jest ta podróbka Hetmana i należy ją lać zawsze i wszędzie
L19C
L19C 08.05.2021, 23:05
Kończ waść, wstydu oszczędź. Najgorszy sezon, którego doświadczyłem w trakcie bardzo długiego kibicowskiego stażu. Myślę, że warto dla dobra zamojskiej piłki przeprowadzić dogłębną analizę dotyczącą przyczyn takiego stanu rzeczy oraz wskazać personalnie osoby mające największy wkład w dzieło upadku naszego piłkarstwa.

Pozostałe