Tomaszów z sercem dla swoich (TYLKO W GAZECIE)

  • 06.05.2021, 07:15
  • wd
Tomaszów z sercem dla swoich (TYLKO W GAZECIE)
W centrum Tomaszowa Lubelskiego stoi metalowy pojemnik w kształcie dwóch serc. Można do niego wrzucać plastikowe nakrętki. Odebrać je i sprzedać z przeznaczeniem na cele charytatywne będą mogli tylko mieszkańcy powiatu tomaszowskiego.

– Nakrętki były u nas zbierane oczywiście w szkołach, przedszkolach, sklepach, ale do tej pory nie mieliśmy ogólnodostępnego pojemnika. Kupiliśmy podwójne serce, bo Tomaszów to duża miejscowość. Postawiliśmy je, a już tydzień później musieliśmy opróżnić. Odzew mieszkańców jest więc ogromny. Cieszymy się z tego. Kiedy opublikowaliśmy w Internecie post na ten temat, komentarzy pozytywnych było mnóstwo. Żaden post PGKiM nie miał dotąd tylu odsłon. Ludzie chcą pomagać, my też, a przy okazji dla nas jako przedsiębiorstwa ta akcja ma też aspekt ekologiczny – mówi Renata Miziuk, prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Tomaszowie Lubelskim. I dodaje, że jako współorganizator akcji "Pomagamy z serca" czeka teraz na osoby, które będą chciały zabrać nakrętki i sprzedać we własnym zakresie.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe