Czeka nas zalew atrakcji (TYLKO W GAZECIE)

  • 04.05.2021, 07:40
  • Anna Szewc
Czeka nas zalew atrakcji (TYLKO W GAZECIE) Fot. A. Szewc Pod koniec kwietnia na plaży był piasek, a w samym zalewie niewiele wody, ale w sezonie widok powinien być już diametralnie inny i na pewno nie zabraknie tutaj plażowiczów.
Nie tylko odświeżona plaża, ale też mała gastronomia, kajaki, rowery wodne, a nawet szkoła windsurfingu.

Sezon kąpielowy w Zamościu potrwa od 30 czerwca do końca sierpnia – zdecydowali miejscy radni na ostatniej sesji. Ale wcześniej nad miejskim zalewem jest jeszcze sporo do zrobienia. Gdy trwające od blisko 3 lat prace się zakończą, będzie naprawdę ładnie. A na plażowiczów mają czekać nowe atrakcje.

My jesteśmy właściwie gotowi – zapewnia Mateusz Ferens, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji, administratora kąpieliska nad zalewem. – Mamy już zawartą umowę z rejonowym oddziałem WOPR na zapewnienie na kąpielisku ratowników. Zgłaszają się do nas również firmy, które są zainteresowane prowadzeniem swojej działalności nad zalewem. Decyzje co do tego, które wybierzemy, będziemy podejmować pod koniec maja, najpóźniej na początku czerwca – dodaje. 

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Anna Szewc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
hahaha
hahaha 05.05.2021, 08:33
fajny taki zalew z zakazem kąpieli :D

Pozostałe