Nie zabili. Pobili na śmierć (TYLKO W GAZECIE)

  • 04.05.2021, 07:00
  • Leszek Wójtowicz
Nie zabili. Pobili na śmierć (TYLKO W GAZECIE) Paweł S. (z lewej) ma spędzić w więzieniu 4 lata, a Patryk H. posiedzi o rok dłużej.
Sąd Apelacyjny w Lublinie uznał, że zamojscy sędziowie prawidłowo ocenili dowody w głośnej sprawie dwóch mężczyzn oskarżonych o śmiertelne pobicie kierowcy, który ochlapał jednego z nich błotem. Wyrok został więc utrzymany w mocy. To oznacza, że sprawcy spędzą w więzieniu po kilka lat.

27 stycznia 2019 r. pod sklepem spożywczym w miejscowości Bzite k. Krasnegostawu 38-letni kierowca volkswagena passata ochlapał błotem pośniegowym dwoje pieszych – 31-letniego Pawła S. i jego koleżankę. 31-latek postanowił dać mu nauczkę. Poprosił o pomoc młodszego o 10 lat kolegę – Patryka H. Obaj szybko pojechali za passatem. Kierujący nim 38-latek mieszkał niedaleko. Mężczyźni przeszli od kłótni do rękoczynów. Z ustaleń prokuratury wynika, że 21-letni Patryk H. i jego kompan byli uzbrojeni w drewniane pałki. „Napastnikom nie przeszkadzało to, że brutalnie bili 38-latka na oczach innych osób” – czytamy w komunikacie krasnostawskiej policji, który ukazał się na drugi dzień.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kek
kek 04.05.2021, 20:18
no i bardzo dobrze.... do pudła i ch.uj BANDA KOŁKÓW i WIEŚNIAKÓW LZA LHR
LZA
LZA 04.05.2021, 21:26
"Mierzysz swoją miarą "

Pozostałe