Już od wtorku nowa Kronika Tygodnia

  • 03.05.2021, 16:17
  • Kronika Tygodnia
Już od wtorku nowa Kronika Tygodnia
Minął tydzień, długi majowy weekend również dobiega końca. Jutro jest wtorek, a zatem dzień, gdy ukaże się nowy numer Kroniki Tygodnia. Chcecie wiedzieć, o czym piszemy w tym wydaniu?

>>>>'Silny wiatr spowodował wiele szkód w powiecie biłgorajskim.  Spore straty są też w pow. zamojskim.

>>>> Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, punkty szczepień powszechnych czekają na pacjentów. Starują zaraz po majówce.

>>>> Nie jest idealnie, ale coraz lepiej, dlatego rząd zdecydował o stopniowym znoszeniu obostrzeń związanych z epidemią. Jak te zasady oceniają nasi przedsiębiorcy? 

>>>> Śmiertelnie pobili kierowcę, bo ochlapał ich błotem. Co na to sąd?

>>>> Wydarzenia, do których doszło w Wielkiej Brytanii poruszyły wielu mieszkańców Zamościa, bo stąd pochodziło małżeństwo, w którym rozegrała się tragedia.

>>>> Nie tylko odświeżona plaża, ale też mała gastronomia, kajaki, rowery wodne, a nawet szkoła windsurfingu. To wszystko już latem nad zamojskim zalewem.

>>>> Skargę na starostę biłgorajskiego złożyła pracownica Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Biłgoraju. Co z tego wynika?

>>>> W lesie w Nedeżowie pojawiła się sterta śmieci. Wójt i mieszkańcy postanowili wytropić tego, kto śmieci wyrzucił. I udało się. 

>>>> Procedura w toku. Napięcie rośnie. Wygląda na to, że mieszkańcy gminy będą musieli zdecydować czy odwołać wójta Tarnawatki.

>>>> Spore zmiany w radzie i zarządzie powiatu hrubieszowskiego. Podajemy szczegóły.

To jedynie niewielka część tematów z tego numeru. Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe