Zamość: Do ul. Akademickiej naokoło. Zamykają Piłsudskiego

  • 03.05.2021, 06:50
  • red.
Zamość: Do ul. Akademickiej naokoło. Zamykają Piłsudskiego
Od jutra (4 maja) nie da się dojechać do ulicy Akademickiej w Zamościu od strony ulicy Piłsudskiego, która zostanie zamknięta w związku z jej remontem.

Zarząd Dróg Grodzkich poinformował, że prace prowadzone będą na odcinku ulicy Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Peowiaków i Sadową do wjazdu na parking przy parku miejskim. To oznacza, że do tego parkingu, a także całego Starego Miasta dojechać da się tylko od ulicy Królowej Jadwigi.

Wykonawca inwestycji zobowiązał się jednak, że mimo zamknięci ulicy, zapewni dojazd do Ośrodka "Krok za Krokiem", ZGL oraz dla mieszkańców korzystających z parkingów położonych przy tych instytucjach.

W dalszym ciągu kierowcy będą mogli dojechać również od ul. Okopowej poprzez ul. Kościuszki.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamosć
Zamosć 04.05.2021, 06:15
Ktoś pomyślał o tym jak ludzie mają się dostać do pracy??? którędy będą jechać autobusy. Totalna bezmyślność władz miasta.

Pozostałe