Gm. Miączyn: Pocisk w polu

  • 30.04.2021, 09:15
  • ak
Gm. Miączyn: Pocisk w polu Fot. KMP Zamość
Ok. 40-centymetrowy pocisk, pochodzący prawdopodobnie z czasów II wojny światowej wykopał podczas prac polowych w Horyszowie mieszkaniec gminy Miączyn.

Mężczyzna zareagował jak należy. Nie dotykał znaleziska, ale natychmiast poinformował o nim policję. Teren zabezpieczyli funkcjonariusze z Miączyna.  Później na miejsce dotarli wojskowi saperzy i zajęli się neutralizacją niewybuchu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysiek
Krzysiek 01.05.2021, 17:13
Pani burmistrz chyba za mocno zagoniła się w swoich napędach w sprawie był dr Gałeckiego chociaż nierozliczone się w sprawie szczepień oraz innych nieprawidlowosciach finansowych przecież pani burmistrz teraz jest w tej materii zamieszana

Pozostałe