Zamość: Koniec z pracą na dwie zmiany

  • 30.04.2021, 09:59
  • ak
Zamość: Koniec z pracą na dwie zmiany Fot. UM Zamość
Zamojski magistrat będzie już od maja pracował w starym systemie jednozmianowym.

Taką decyzję podjął prezydent miasta i zarządził, że wchodzi ona w życie z dniem 4 maja. Od tego momentu urząd ma pracować w poniedziałki, środy i czwartki w godz. 7.30-15.30, we wtorki od 8 do 16.30, zaś w piątki od 7.30 do 15.

Przypomnijmy, że dwuzmianowość została wprowadzona w związku z epidemią. Miała ograniczyć kontakty między pracownikami. Teraz sytuacja związana z koronawirusem jest lepsza, stąd powrót do poprzedniego systemu pracy. Nadal jednak przychodząc do urzędu należy pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa, a także konieczności zachowania dystansu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polak
Polak 30.04.2021, 11:14
A kiedy Wydział Edukacji będzie pracował normalnie?

Pozostałe