Hindusi wpadli pod Dołhobyczowem

  • 28.04.2021, 12:30
  • ak
Hindusi wpadli pod Dołhobyczowem Fot. NOSG
Dwóch nielegalnych migrantów z Indii zatrzymali funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Cudzoziemców namierzyli w piątek, 23 kwietnia strażnicy z placówki w Dołhobyczowie. Obywatele Indii przedostali się do Polski przez tzw. zieloną granicę. I w Polsce swoją wędrówkę zakończyli. 

Nie mieli dokumentów uprawniających do pobytu w naszym kraju, dlatego po spełnieniu wszystkich formalności, zostali przekazani służbom granicznym Ukrainy.

– W tym miesiącu na terenie woj. lubelskiego, było to już czwarte zatrzymanie „na granicy zielonej” nielegalnych migrantów. Od początku roku, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zatrzymali w pobliżu granicy państwowej już 17 osób, które próbowały nielegalnie dostać się do Polski – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Krzysiek
Krzysiek 29.04.2021, 12:28
Ciekawe cz lekarze zaakceptowali by sprawiedliwego i uczciwego rozliczania godzin pracy lekarzy żeby nikt nie miał wątpliwości że lekarz pracuje w ciągu miesiąca 600r g co w rzeczywistości jest niemożliwe sądząc że pełny etat wynosi 260rg coś daje do myślenia i do manipulacji środkami szpitala

Pozostałe