Gm. Krynice: Szykują atrakcje seniorom

  • 30.04.2021, 07:03
  • wd
Gm. Krynice: Szykują atrakcje seniorom Wycieczka klubu seniora do Szczebrzeszyna była jedną z ostatnich przed pandemią. Od lipca klub wznawia działalność, a jego członkowie skorzystają m.in. z zajęć projektu "Gmina Krynice dla seniora".
Seniorzy w gminie Krynice przez najbliższe trzy lata na nudę raczej nie będą narzekać. Gmina pozyskała 770 tys. zł dotacji. Za te pieniądze zorganizuje mnóstwo ciekawych zajęć i wyjazdów dla starszych mieszkańców gminy.

Nasza gmina się starzeje. Musieliśmy zorganizować zaplecze dla seniorów, bo siedzenie w domu nie jest niczym dobrym. Już drugi rok z powodu pandemii nie korzystają z życia. Trzeba to zmienić – mówi wójt Jacek Wiśniewski.

Zdecydowanie łatwiej będzie zaktywizować starszych mieszkańców gminy teraz, gdy samorząd otrzymał blisko 770 tys. zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na projekt "Gmina Krynice dla seniora". Te pieniądze ma do wydania w ciągu trzech lat. Już wiadomo co za nie zrobi.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Darek_zmc
Darek_zmc 30.04.2021, 08:03
Wójt się obłowi , tego nikt nie skontroluje...

Pozostałe