Tomaszów Lub.: Już po głosowaniu. Co znajdzie się w budżecie obywatelskim

  • 03.03.2017, 13:00
  • ak
Tomaszów Lub.: Już po głosowaniu. Co znajdzie się w budżecie obywatelskim UM Tomaszów Lubelski
Propozycje zostały zgłoszone, a mieszkańcy swoimi głosami wskazali te, na których zależy im najbardziej. Już wiadomo, na co zostaną wydane pieniądze w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego Tomaszowa Lubelskiego.

Najwięcej, bo przeszło 1490 głosów tomaszowianie oddali na pomysł zgłoszony przez Swietłanę Karczewską-Lipowicz, która zaproponowała, aby za 20 tys. zł zorganizować rodzinny piknik "Muzyczna podróż z mieszkańcami miasta".

Trochę mniej, bo przeszło 960 głosów zyskała propozycja Eweliny Stasiuk, aby zmodernizować plac zabaw na ul. Promiennej (koszt to 38 tys. zł).

Prawie 480 osób oddało swoje głosy na pomysł zgłoszony przez Józefa Mazura, aby za 50 tys. zł zagospodarować teren na os. Południe przy ul. Roztocze Dolna. A dokładnie 406 osób opowiedziało się za zorganizowaniem w mieście wypożyczalni nartorolek. Koszt tego zadania, zaproponowanego przez Waldemara Kołcuna, to blisko 50 tys. zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe