Akcja na giełdzie w Mokrem. Skonfiskowali podróbki

  • 26.04.2021, 12:00
  • ak
Akcja na giełdzie w Mokrem. Skonfiskowali podróbki Fot. KMP Zamość
Kolejny handlarz z Bułgarii rozstał się ze swoim towarem. Podrabiane ciuchy, z którymi cudzoziemiec przyjechał na giełdę w Mokrem, przejęła policja.

Mundurowi z zamojskiej komendy kontrolowali bazar wspólnie z funkcjonariuszami urzędu celno-skarbowego. Na stoisku 20-letniego obywatela Bułgarii natrafili na ubrania z logo znanych firm. Wszystko to były podróbki. Skonfiskowano ponad 250 sztuk koszulek, bluz, spodni, kurtek i bezrękawników.

Młody handlarz trafił do aresztu. Za posiadanie i wprowadzanie do obrotu towarów z zarejestrowanym znakiem, którego nie ma się prawa używać grozi w Polsce do 2 lat więzienia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe