Tomaszów Lubelski: Mają swoje czerwone serca

  • 26.04.2021, 07:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Mają swoje czerwone serca Fot. PGKiM Tomaszów Lubelski
Tomaszów jest kolejnym miastem, które ma swoje serca na nakrętki. Pojemniki stanęły w centrum. To inicjatywa burmistrza oraz Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Tomaszowie Lubelskim.

Przypominamy, że zbierane w takim sercu nakrętki są przekazywane później na jakiś charytatywny cel. Dlatego tak ważne, aby pojemnika nie traktować jak śmietnika. Powinny do niego trafiać wyłącznie czyste, plastikowe nakrętki. Mogą być wielokolorowe i w różnych rozmiarach. Pochodzić więc mogą nie tylko z butelek po napojach, ale również np. kartonów po mleku, opakowań po kosmetykach czy środkach chemicznych.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe