Obsza: Komputerowe warsztaty w GOK. Są wolne miejsca

  • 26.04.2021, 06:03
  • ak
Obsza: Komputerowe warsztaty w GOK. Są wolne miejsca Fot. pixabay.com
Gminny Ośrodek Kultury w Obszy ma jeszcze wolne miejsca na komputerowe warsztaty z projektowania graficznego. Zapisywać się mogą dzieci i młodzież między 10 a 18 rokiem życia. Zajęcia odbywać się mają online.

Uczestnicy kursu mają się dowiedzieć m.in. jak pozyskiwać grafiki i zdjęcia oraz jek je wykorzystywać w różnych projektach. Poznają również narzędzia do obróbki fotografii, a także zasady projektowania wizualnego, dowiedzą się również jak korzystać z licencji i praw autorskich.

Zapisywać się można telefonicznie pod nr: 84 689 10 02 wew. 50, wysyłając mail na adres: [email protected], a w szczególnych przypadkach także osobiście w siedzibie GOK.

Projekt "Sieć na kulturę w podregionie chełmsko-zamojskim" jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe