Hrubieszów: Wolontariusze z Jedynki dokarmiali zwierzęta

  • 03.03.2017, 10:17
  • ak
Hrubieszów: Wolontariusze z Jedynki dokarmiali zwierzęta ZSM nr 1 Hrubieszów
Spakowali karmę do samochodu i pojechali w las. Członkowie szkolnego klubu wolontariatu z ZSM nr 1 w Hrubieszowie dokarmiali zwierzęta w lasach w Obrowcu i Trzeszczanach.

Młodzi ludzie wzięli udział w akcji przygotowanej przez dorosłych ze Stowarzyszenia Edukacyjnego "Razem” w Hrubieszowie i WKŁ nr 110 "Orlik".

Gdy jechali w teren, Tomasz Wojciech Antoniuk przedstawił uczniom zasady właściwego dokarmiania zwierząt leśnych oraz funkcjonowanie gospodarki łowieckiej. Uczniowie mieli też okazję obserwować w naturalnych warunkach sarny oraz zające.

Na koniec wszyscy ogrzali się i posili przy ognisku.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe