Zamość: Czyj to rower? Stał przy śmietniku

  • 23.04.2021, 12:06
  • ak
Zamość: Czyj to rower? Stał przy śmietniku Fot. KMP Zamość
Czyżby ktoś chciał się go pozbyć? Teoretycznie możliwe. Ale po co wyrzucać rower w dobrym stanie? Jednoślad znaleziony na os. Jana Zamoyskiego w Zamościu czeka na swojego właściciela w komendzie policji.

Szary rower z czarnymi napisami stał oparty o ogrodzenie śmietnika. Wypatrzył go jakiś przechodzień i dał znać policji. Mundurowi przewieźli pojazd do komendy. Stąd można go odebrać.

– Właściciela roweru prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu, ulica Wyszyńskiego 2, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00, telefon 47 815 13 22 lub z dzielnicową rejonu nr 11 sierż. szt. Roksaną Kotarską – tel. 734 403 725 – informuje Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe