Krasnobród: Drogowcy w akcji. Do lata będzie gładko

  • 23.04.2021, 13:12
  • ak
Krasnobród: Drogowcy w akcji. Do lata będzie gładko Fot. UMiG Krasnobród Ulica Wiśniowa jest już niemal gotowa.
Jedna inwestycja ma się być gotowa na koniec maja, druga powinna się zakończyć w czerwcu, ale też jest na finiszu. Na ul. Leśnej i Wiśniowej w Krasnobrodzie pracują drogowcy.

Ta pierwsza jest prawie gotowa. Na blisko 400-metrowym odcinku wylano i utwardzono asfalt. Pozostało jeszcze wykonanie poboczy. Cała inwestycja na ul. Leśnej ma kosztować nieco ponad 86 tys. zł. Realizuje ją Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z Zamościa. 

Firma ALTA Przemysława Kozłowskiego z Wólki Panieńskiej jest natomiast wykonawcą zadania na ul. Wiśniowej. Jej pracownicy spisali się na medal, bo choć termin wyznaczono im na koniec czerwca, to właściwie zrobili już niemal wszystko, co było do zrobienia: wyłożenie ulicy kostką brukową, a także obsianie skarp i poboczy. Teraz trzeba już tylko zamontować zamontować krawężniki i obrzeża betonowe. Koszt całości to ponad 230 tys. zł.

A już za jakiś czas drogowców można się spodziewać w Kaczórkach. Samorząd dostał na ten cel przeszło 1,1 mln zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. To mniej więcej połowa kosztów inwestycji, która ma być zrealizowana do końca tego roku.

ak

Zdjęcia (1)

Prace na ul. Leśnej też są zaawansowane

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
aga
aga 23.04.2021, 21:53
Zanim tobie zrobia ta nowa sie posypie. Widziales jaka ona pokrzywiona ?
Podklasztoranin
Podklasztoranin 23.04.2021, 18:43
Fajnie fajnie a kiedy coś na ulicy Konopnickiej koło można urwać

Pozostałe