Gm. Lubycza Królewska: Turcy zostawiali ślady. Tak ich złapali

  • 22.04.2021, 11:54
  • ak
Gm. Lubycza Królewska: Turcy zostawiali ślady. Tak ich złapali Fot. NOSG
Ktoś tędy szedł. I robił to nielegalnie – uznali strażnicy graniczni z Lubyczy Królewskiej, gdy w pobliżu granicy państwowej zauważyli ślady obuwia. Poszli po nich i w poniedziałek, 19 kwietnia, wspólnie z kolegami z Hrebennego zatrzymali dwóch nielegalnych migrantów.

Okazało się, że cudzoziemcy są obywatelami Turcji. Mężczyźni wyznali, że nie zamierzali zostać w Polsce, chcieli przedostać się z naszego kraju do Niemiec. Ale nic z tego nie wyszło. Dostali po mandacie, a później przekazano ich służbom granicznym Ukrainy.

CZYTAJ TAKŻE: CHCIAŁ DO FRANCJI ZAWRÓCILI GO W ZOSINIE

– W tym roku, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, zatrzymali „na granicy zielonej” 15 osób, które próbowały nielegalnie dostać się do Polski – informuje Dariusz Sienicki, rzecznik Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe