Zamość: Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ul. Piłsudskiego

  • 22.04.2021, 14:42
  • ak
Zamość: Uwaga kierowcy! Utrudnienia na ul. Piłsudskiego Fot. Screen z Google Street View Ten fragment ulicy Piłsudskiego będzie zamknięty od środy, 28 kwietnia.
Trwa remont ulicy Piłsudskiego. Tak jak już zapowiadaliśmy, wiąże się z utrudnieniami i zmianami w organizacji ruchu. Należy się ich spodziewać od początku przyszłego tygodnia.

Firma Strabag, realizująca tę inwestycję poinformowała, że od poniedziałku, 26 kwietnia na odcinku od ronda przy ul. Lubelskiej i Wojska Polskiego do ul. Kamiennej motoryzowani mogą się przemieszczać w obu kierunkach tylko na jednej połowie jezdni.

Natomiast od środy, 28 kwietnia zamknięty będzie fragment ul. Piłsudskiego od ronda Hetmana Jana Zamoyskiego (u zbiegu z ul. Łukasińskiego i Akademicką) do wjazdu na parking przy parku. Dojechać do ul. Akademickiej będzie więc można jedynie od strony ul. Królowej Jadwigi.

Koniec tej inwestycji, której wartość to przeszło 14 mln złotych, jest planowany na połowę listopada.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
yyyyyyyyyyy
yyyyyyyyyyy 23.04.2021, 09:14
Nadszaniec i pasaż nadszaniec do tego czasu zdechnie z głodu

Pozostałe