Hrubieszów: Związkowcy zorganizowali maseczki

  • 22.04.2021, 09:06
  • ak
Hrubieszów: Związkowcy zorganizowali maseczki Fot. KPP Hrubieszów
Policjanci zdalnie pracować nie mogą. Każdego dnia podejmują interwencje, wciąż mają też w obowiązku sprawdzanie, czy obywatele przestrzegają kwarantanny. Środki ochrony osobistej są im niezbędne. Ostatnio związkowcy pozyskali m.in. 1000 sztuk maseczek ochronnych.

Przewodniczący Związków Zawodowych hrubieszowskich policjantów Artur Ślusarczyk przekazał ten dar na ręce komendant insp. Wioletty Pawluk.

– Przy tej okazji przypominamy wszystkim o obowiązku noszenia maseczki ochronnej. Hrubieszowscy policjanci podczas codziennej służby ujawniają osoby, które łamią obowiązujące przepisy dotyczące obowiązku zakrywania ust i nosa. Pamiętajmy, że tylko nasze wspólne zaangażowanie w walkę z epidemią, może przyspieszyć tak wyczekiwany przez wszystkich powrót do normalnego funkcjonowania – podkreśla Edyta Krystkowiak, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Racjonalista
Racjonalista 26.04.2021, 19:18
Brawo wy, ale akurat Policja jest najmniej zagrożoną grupą , bo jak inne sł mundurowe w młodym wieku odchodzą na emeryture. Chyba że ktoś ma problemy zdrowotne , ale to na testach sprawnościowych powinno wychodzić i na badaniach. To nie rozczulajcie sie bo co ma powiedzieć sprzątaczka 50+ w markecie jak nie ma związków co o nią dbają ????? Powiecie pewnie że wy po latach studiów i szkoleń hahahah
Obywatel
Obywatel 22.04.2021, 13:18
Przesyancie czepiac sie ludzi Lapcie wreszcie zlodzieji Jakos nie macie tutaj sukcesow Społeczenstwo was nie lubi
Mucha
Mucha 26.04.2021, 19:23
Jak mi to kiedyś powiedział w młodości Policjant - Synku Mucha sie czepia, my legitymujemy hahaha. Teraz ci co za dziecmi latali , a bali sie do bandziorów podchodzić ,są pełnoprawnymi emerytami Policji hahahah.

Pozostałe