Kronikę Tygodnia kupicie w Biedronce!

  • 21.04.2021, 11:18
  • Kronika Tygodnia
Kronikę Tygodnia kupicie w Biedronce! Fot. Wikimedia Commons
Kronika Tygodnia, ale także Super Tydzień Chełmski i Słowo Podlasia, tygodniki wchodzące w skład Grupy Wydawniczej Słowo to trzy spośród ponad 40 gazet lokalnych, które są do kupienia nie tylko w kioskach, ale również sklepach Biedronka. To efekt współpracy przy pilotażowym programie, który sieć popularnych dyskontów rozpoczęła w 2020 roku jako wsparcie dla mediów lokalnych w trakcie pandemii.

To dobra wiadomość dla naszych Czytelników. Teraz co tydzień, w każdy wtorek Kronika Tygodnia będzie dostępna niemal na wyciągnięcie ręki, bardzo blisko ich domów. Chcecie wiedzieć, w których Biedronkach możecie o nas pytać? Szczegóły w poniższej tabeli:

"Dystrybucja prasy lokalnej w sklepach sieci Biedronka to kolejny przejaw wsparcia dla polskich, lokalnych przedsiębiorców w trudnych czasach pandemii. Niedawno Biedronka ogłosiła akcję „Kupuj Świeże Polskie Produkty”, a wcześniej w ramach akcji „Kupuj Co Polskie” klienci Biedronki wsparli polską gospodarkę swoimi zakupami o łącznej wartości 23,6 mld zł" – podkreśla Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji sieci Biedronka.

I dodaje: "Cieszymy się, że w ten sposób Biedronka może przyczynić się do zwiększenia zasięgu niezależnej prasy lokalnej, która jest solą dziennikarstwa. Dla wielu naszych klientów informacje dotyczące ich małych ojczyzn są ważniejsze niż to, czym żyje stolica. Teraz te informacje znajdą na wyciągnięcie ręki w swoim najbliższym sąsiedztwie w lokalnej Biedronce".

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe