Anonimem w radnego

  • 21.04.2021, 08:11
  • Leszek Wójtowicz
Anonimem w radnego Marcin Kulig: Centrum moich życiowych spraw jest gm. Turobin i powiat biłgorajski.
Proszą o wygaszenie mandatu, bo centrum życiowych spraw nie jest Turobin, tylko Zamość...

Nie realizuje zadań radnego, unika kontaktów, a jego centrum życiowych spraw nie jest Turobin, tylko Zamość. Takie zarzuty wysunął autor lub autorzy anonimu pod adresem radnego powiatu biłgorajskiego Marcina Kuliga, prosząc komisarza wyborczego o wygaszenie mu mandatu. – To złośliwe pomówienia – kwituje radny.

Do przewodniczącego Rady Powiatu w Biłgoraju Mariana Kurzyny wpłynął wniosek od komisarza wyborczego w Zamościu II Ewy Adamiak, dotyczący pisma od mieszkańców gminy Turobin w sprawie wygaszenia mandatu radnego Marcina Kuliga (radny mieszka w gm. Turobin, natomiast pracuje w Zamościu na stanowisku dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego – przyp. red.).

Autor lub autorzy anonimu – w imieniu mieszkańców gm. Turobin – zwracają się z prośbą o wygaszenie mandatu radnego Kuliga. W piśmie podnoszone jest m.in., iż radny Kulig ma nie realizować podstawowych zadań radnego, unika kontaktów z mieszkańcami gminy, a na dodatek jego centrum życiowych spraw jest Zamość, a nie Turobin.

Cały artykuł na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
M.M
M.M 23.04.2021, 15:01
I kolejne wypociny komentujących -tych samych na nastepnym artykule.Proponuje wracać do swoich obowiązkow i "uczciwego"życia .
Obserwator
Obserwator 22.04.2021, 13:42
Bardzo dobrze jeszcze niech wezmą sie za wójta gminy Radecznica bo to jedna klika .I Panią radną z dołu.A juz nie wspomnę o dyrektorce szkoly Radecznicy .Zakłana ELITA
Konfederacja
Konfederacja 24.04.2021, 13:17
Tych ludzi ktoś wybrał. Proszę podziękować elektoratowi PiS PO PSL. Głosujący to banda idiotów nie zasługujący na wspólną historię Polski. Sprzedali się za kilka srebrników i nie przetlumaczysz, że są kompletnymi ignorantami i debilami, że te plusy to czujesz minusy. Ale człowiek systemu nawet nie zauważy, że tryby wciągają go za koszule i dusza. Ryż i woda powinny starczyć na przeżycie. Zygac mi się chce na morawieckiego budkę holowanie Dudę i kamysza. Zygac mi się chce na "Polaków".
Kolo
Kolo 22.04.2021, 07:44
Jak to jest, że dodatkowo dyrektor i zasiada w radzie nadzorczej jak coś to jeszcze radny.

Pozostałe