Hrubieszów: Edyta Litwiniuk poprowadzi trening w HOSiR. To prezent dla pań na Dzień Kobiet

  • 03.03.2017, 05:46
  • ak
Hrubieszów: Edyta Litwiniuk poprowadzi trening w HOSiR. To prezent dla pań na Dzień Kobiet HOSiR
Nie kwiaty i nie czekoladki, ale solidny trening fitness dostaną w prezencie na Dzień Kobiet mieszkanki Hrubieszowa. Już w najbliższą sobotę (4 marca) mogą wziąć udział w darmowym treningu fitness, który w Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji poprowadzi Edyta Litwiniuk.

Zajęcia mają rozpocząć się o godz. 13 w hali HOSiR. Edyta Litwiniuk, która je poprowadzi, to redaktor naczelna SHAPE, jednego z największych magazynów zdrowego stylu życia.

Instruktorka od wielu lat propaguje zdrowy styl życia prowadząc szkolenia i treningi dla kobiet na różnych poziomach zaawansowania. Współpracuje m.in. z Anną Lewandowską.

Takiej okazji nie warto przegapić. Bo będzie można nie tylko poćwiczyć z profesjonalistką, ale też porozmawiać z nią i skorzystać z jej wiedzy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe