Szczebrzeszyn: Spółdzielnia pracuje tylko zdalnie (TYLKO W GAZECIE)

  • 22.04.2021, 06:00
  • Mariusz Parol
Szczebrzeszyn: Spółdzielnia pracuje tylko zdalnie (TYLKO W GAZECIE) Mieszkańcy bloku przy ul. Szkolnej 3 zapewniają, że kostka do wymiany płyt na parkingu osiedlowym już od co najmniej 2-3 lat leży spakowana i niszczeje.
Lokatorzy bloku przy ul. Szkolnej 3 nie mogą się doprosić wyjaśnień dotyczących remontów i rozliczeń

Blokiem przy ul. Szkolnej 3 w Szczebrzeszynie administruje Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa. W połowie grudnia ub. roku mieszkańcy tego bloku poprosili władze spółdzielni o powołanie komisji złożonej ze spółdzielców i przedstawicieli firmy, która wykonała w ich bloku instalację z ciepłą wodą. Mieli zastrzeżenia dotyczące rzetelności wykonania tej usługi. Lista żalów jest zresztą znacznie dłuższa. 

W piśmie podpisanym przez ok. 30 lokatorów, a skierowanym do Krystyny Danielewicz, prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej, czytamy: „Rury w mieszkaniach nie są izolowane, wiszą, za mało wsporników zamontowano. Dziury po wierceniach w ścianach nie zostały zaszpachlowane, a ciepła woda, jak się odkręci kran, leci dopiero po spuszczeniu 3-4 litrów. Na korytarzu klatki schodowej tuż przy drzwiach do mieszkania pozostawiono gruz”. A to tylko kilka z kilkunastu wyliczonych przez lokatorów uwag. 

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe