Tragiczny wypadek w Barchaczowie. Decyzja prokuratury (TYLKO W GAZECIE)

  • 20.04.2021, 05:30
  • lew
Tragiczny wypadek w Barchaczowie. Decyzja prokuratury (TYLKO W GAZECIE) Nie wiadomo, który z nastolatków kierował samochodem.
W tragicznym wypadku zginęło dwóch nastolatków z gm. Komarów. Śledztwo nie wykazało, który z nich siedział za kierownicą rozbitej mazdy. Ale wykluczono, aby pojazdem kierowała osoba trzecia. Po prawie dwóch latach zamojska prokuratura umorzyła śledztwo.

Do tragicznego wypadku doszło 17 maja 2019 r. przed północą w miejscowości Barchaczów (gm. Łabunie). Jak ustaliła policja, osobową mazdą podróżowało dwóch nastolatków z gminy Komarów w wieku 17 i 18 lat. Z nieustalonych dotąd przyczyn kierujący samochodem zjechał na lewe pobocze, wjechał w baner reklamowy, a następnie dachował, uderzając na koniec w schody budynku sklepu.

Do szpitala odwieziono obu poszkodowanych. Najpierw na skutek odniesionych obrażeń zmarł 17-latek. Lekarzom nie udało się uratować życia jego koledze. Śledztwo w sprawie spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym prowadziła Prokuratura Rejonowa w Zamościu.

Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe