Szykują się na wielkie otwarcie (TYLKO W GAZECIE)

  • 20.04.2021, 07:00
  • ak
Szykują się na wielkie otwarcie (TYLKO W GAZECIE) Fot. Lubelski Urząd Wojewódzki/twitter.com PSP w Kraśniku w ciągu pierwszych dwóch godzin swojej działalności zaszczepił ponad 70 osób. Wolnych terminów, jak zapewniano podczas konferencji prasowej, jest w nim wiele. Jeśli ktoś ma wyznaczony bardzo odległy, może się przepisać.
Pilotażowy punkt masowych szczepień ruszył w poniedziałek w Kraśniku, teraz czas na Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Krasnobród i Tarnogród

Ani służby wojewody, ani lubelski oddział NFZ nie potwierdziły do czasu zamknięcia tego wydania "Kroniki Tygodnia" lokalizacji, o których pisaliśmy przed tygodniem. Ale wszystko wskazuje na to, że plany zostaną zrealizowane. Punkty Szczepień Powszechnych będą więc najpewniej funkcjonowały w hali tenisowej OSiR w Zamościu, w sanatorium w Krasnobrodzie, także w budynku poradni psychologiczno-pedagogicznej przy ul. Słowackiego w Tomaszowie Lubelskim, Zespole Szkół nr 4 w Hrubieszowie, w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju i budynku dawnego gimnazjum w Tarnogrodzie.

– Oba zostały zaakceptowane i oba szykujemy do otwarcia. Czekamy tylko na oficjalną decyzję – usłyszeliśmy w biłgorajskim starostwie. – Przygotowujemy się, poczyniliśmy nawet pierwsze zakupy – zakomunikował nam Henryk Karwan, starosta tomaszowski. – Jesteśmy po odbiorze sanepidu, czekamy jeszcze na komisję z NFZ – powiedziała Aneta Karpiuk, starosta hrubieszowski. W Tomaszowie i Hrubieszowie PSP mają działać w dalszym ciągu przy szpitalach, tyle tylko, że teraz przyjmą dziennie więcej osób.

Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bartek
Bartek 20.04.2021, 13:56
Dlaczego takie punkty? Przecież mamy szpitale i ośrodki zdrowia.

Pozostałe