Od wtorku nowa Kronika Tygodnia już w sprzedaży

  • 19.04.2021, 17:57
  • Kronika Tygodnia
Od wtorku nowa Kronika Tygodnia już w sprzedaży
Jutro, jak w każdy wtorek ukaże się nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Warto po ten numer sięgnąć. Co w nim znajdziecie?

>>>> Czy zmiana dyrektora SPZOZ w Hrubieszowie wyciszy konflikt starostwo - personel medyczny szpitala? 

>>>> W lasach w powiecie tomaszowskim trudno już spotkać dziki. Do końca roku może ich nie być wcale.

>>>> Jeszcze nie wiadomo  kto w tym roku zorganizuje Festiwal Języka Polskiego w Szczebrzeszynie. Zamieszanie jest ogromne.

>>>> Wybór szkoły średniej to bardzo ważna, pierwsza tak samodzielnie podejmowana decyzja młodych ludzi. Rozmawiamy o tym z Arniką Pyś, psycholożką zamojskiej poradni psychologiczno-pedagogicznej.

>>>> W gminie Obsza wykryto 13 kwietnia pierwsze w powiecie biłgorajskim ognisko ptasiej grypy. Co oznacza dla innych hodowców?

>>>> Pilotażowy punkt masowych szczepień ruszył w poniedziałek w Kraśniku, teraz czas na Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Krasnobród i Tarnogród.

>>>> Lokatorzy bloku przy ul. Szkolnej 3 w Szczebrzeszynie nie mogą się doprosić wyjaśnień dotyczących remontów i rozliczeń.

>>>> Pomysł jest, prezydentowi Zamościa się podoba, wójtowi gminy Zamość zdecydowanie mniej. O co chodzi?

>>>> Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości zmarli mieszkańcy gminy Łaszczów będą chowani na cmentarzu komunalnym, a nie na parafialnym.

>>>> Autorzy anonimu proszą o wygaszenie mandatu radnego Marcina Kuliga, bo uważają, że centrum życiowych spraw nie jest Turobin, tylko Zamość...

>>>> Rolnik protestujący pod Cukrownią Werbkowice nie przyjął mandatu od policji. I dobrze zrobił, bo sąd uznał, że gospodarz żadnego wykroczenia nie popełnił.

To tylko ułamek tematów z tego wydania. Chcecie wiedzieć więcej? Czytajcie papierowe i e-wydanie Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kto oszukuje?
Kto oszukuje? 19.04.2021, 22:48
Trzeba być idiotą albo naiwnym zeby dac sie oszukać w sieci. Ale podobno nasze służby mają sprzet co odbiera sygnał i przekazuje z opżnieniem do sieci. To daje wiele możliwości. Polską mafie np wołomin czy pruszków chyba SBcja zakładała i sł wojskowe. To o czym mowa / Kto jest oszustem? Każdy legalny oszust musi mieć poparcie w kimś ze służb. Kasperski dla PiS już nie jest programem szpiegowskim jak to propagowali 4 lata temu hahahahahha

Pozostałe