Skodą w drzewo. Wypadek 26-latki

  • 18.04.2021, 12:43
  • Źródło: KPP Tomaszów Lubelski
Skodą w drzewo. Wypadek 26-latki Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w sobotę w lesie w pobliżu miejscowości Zielone między Tomaszowem Lubelskim a Krasnobrodem. 26-latka kierując skodą na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala.

W sobotę przed godziną 13 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zielone.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-latka kierująca skodą jadąca w kierunku Krasnobrodu, na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

Kobieta o własnych siłach wysiadła z pojazdu, jednak z uwagi na ogólne potłuczenia została przewieziona do szpitala.

26-latka podróżowała sama. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa.

Z uwagi na uszkodzenia pojazdu, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny skody. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe