Certyfikaty Księgowego dla studentów UPZ

  • 19.04.2021, 10:01
  • Materiał nadesłany
Certyfikaty Księgowego dla studentów UPZ Fot. pixabay.com
Studenci kierunku finanse i rachunkowość Uczelni Państwowej w Zamościu uzyskali Certyfikat Księgowego Centrum Informacji Księgowej. Jest to czwarty rocznik studentów tego kierunku, który potwierdził swoje kwalifikacje certyfikatem.

Uczelnia Państwowa w Zamościu współpracuje z Centrum Informacji Księgowej, które jest jedyną instytucją w Polsce prowadzącą ogólnodostępny rejestr księgowych z licencją Ministra Finansów. Centrum Informacji Księgowej skupia ponad 5 tys. zweryfikowanych biur rachunkowych oraz 100 tys. księgowych. Realizowana przez biuro inicjatywa cieszy się dużym uznaniem w środowisku związanym z branżą rachunkowo-księgową.

Uzyskując certyfikat C.I.K., studenci kierunku finanse i rachunkowość Uczelni Państwowej w Zamościu stają się konkurencyjni na rynku pracy. Certyfikat Księgowego C.I.K. jest potwierdzeniem opanowania wiedzy teoretycznej niezbędnej do wykonywania zawodu księgowego na polskim rynku i jest honorowany przez potencjalnych pracodawców (banki, instytucje publiczne, biura rachunkowe).

Uczelnia Państwowa w Zamościu prowadzi studia licencjackie na kierunku finanse i rachunkowość. Studia realizowane mogą być w trybie stacjonarnym (bezpłatne) i niestacjonarnym (płatne).

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe