Gm. Uchanie: Świetlica w Chyżowicach prawie jak nowa

  • 17.04.2021, 08:26
  • ak
Gm. Uchanie: Świetlica w Chyżowicach prawie jak nowa Fot. UG Uchanie
Ta inwestycja sporo kosztowała, ale gmina dostała na jej realizację duże pieniądze, dołożyła co nieco i dzięki temu świetlica wiejska w Chyżowicach (gm. Uchanie) przeszła gruntowną modernizację.

Do zrobienia było sporo. Budowlańcy uzupełnili ławy fundamentowe, docieplili strop, wymienili sufit i okna, a stare drewniane podłogi zastąpili posadzką z terakoty.  Na ścianach położono gładź i pomalowano je. Nowa jest także instalacja eleketryczna.

Za cały remont trzeba było zapłacić nieco ponad 110 tys. zł. Samorząd wyłożył tylko15 tys. Reszta pieniędzy pochodziła z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lolek
Lolek 20.04.2021, 18:47
Chłopie nie pij tyle bo szkoda Twojego zdrowia.
Krzysiel
Krzysiel 18.04.2021, 18:28
Nareszcie w Hrubieszowskim szpitalu zapanuje ląd i porządek poczekajmy i zobaczymy co pani dyreadzi ktor zrobi i jakie reformy fprowadi by usprawnić pracę i płace personelowi pomocniczemu i cz ujawnić listę osób szczepionych poza kolejnoscia na razie życzę powodzenia

Pozostałe